Temperatura deri në 37°C, por pasditja ka surpriza
Sipas MeteoAlb: Moti i kthjellët mbizotëron në të gjithë vendin deri në orët e pasdites kur në zonat Veri-verilindore dhe Juglindore vranësirat pësojnë zhvillim duke sjellë rrebeshe shiu.

Mbrëmja dhe nata ri-kthejnë sërisht kthjellimet në të gjithë territorin.

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes por ulen me 2 gradë në mesditë duke u luhatur nga 18°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor – duke krijuar brigjet detare dallgëzim 2-3 ballë.

Shtuar më 11/07/2020, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori