Të shtëna me armë zjarri në një loto në Shkozë
Policia e Shtetit ka njoftuar sot se në Shkozë ka ndodhur një incident në një bar- loto.

Mësohet se brenda llotos është qëlluar me armë por se ka patur vetëm dëme materiale dhe jo në njerëz.

Forcat policore kanë saktësuar se po kërkohen autorët e ngjarjes.

Gjithashtu forcat blu theksuan se në lloto kishte konflikt mes disa personave, por se u qëllua veç një xham i cili është thyer.

Policia është vënë n% ndjekje të autorëve ende të paidentifikuar. /ALbeu.com/
Shtuar më 01/06/2016, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori