Të shtëna me armë pranë stadiumit "Elbasan Arena"
shtëna me armë janë regjistruar pak më parë pranë stadiumit "Elbasan Arena" në Elbasan.

Mësohet se disa persona që kanë qenë në një makinë ngjyrë të zezë kanë qëlluar me armë zjarri ndaj një personi. Të shtënat nuk kanë lënduar njeri dhe autorët janë larguar.

Policia nodhet në vendgjarje për të zbuluar shkaqet, teksa ende nuk ka një reagim zyrtar.


Shtuar më 25/11/2020, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori