Të shtëna me armë në zyrën e Agjencisë Inteligjente ruse, 2 të vdekur
Pëlqej
Të paktën dy persona janë vrarë si pasojë e një sulmi me armë në zyrën e Agjencisë Inteligjente të Rusisë në Khabarovsk.

Sipas "RT" mësohet se sulmuesi është vrarë nga sigurimi gjatë sulmit në recepsion në zyrat e FSB-së në Khabarovsk.

Personat e vrarë janë një zyrtar dhe një vizitor. Ende nuk ka asnjë detaj se kush është sulmuesi, por autoritetet po hetojnë për zbardhjen e sulmit. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 12:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori