Të rinjtë tërbojnë Tiranën, pushtojnë vendin me makina superluksoze (VIDEO & FOTO)

Pëlqej
Duket se tashmë bulevardi i ri në ish-Stacionin e Trenit në Tiranë është bërë një fole makinash luksoze dhe vend perfekt për të garuar.

Në bulevard mbrëmjen e sotme është bërë një spektakël i vërtetë shpejtësie ku sigurisht ajo që bie më në sy është luksi i djemverinj që bëjnë gara shkruan Albeu.com.

I konsideruar ndryshe si Tunning show, këtë herë është organizuar nga Luxury In Tirana, Horse power Albanian dhe Rich Kids Tirana.

Për më tepër mund të shikoni fotografitë dhe videot. /albeu.com/

Drag Race @xhodi_daci & @lir__m @luxuryintirana @richkidstirana

A post shared by horsepower.albanian 💎 (@horsepower.albanian) on

Shtuar më 19/01/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori