Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO)
Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harruar pandeminë siç po shohim të ndodhë shpesh.
View this post on Instagram

🥳

A post shared by ledri/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> Ⓛ.Ⓥ❣️ (@gucci.ledri) on


Ashtu si në koncertin e Dafines edhe të Ledri është vënë re se mungonte distancimi social dhe mbajtja e maskave, në një kohë kur ekspertët po bëjnë thirrje që vënia e maskave të bëhet e detyrueshme me ligj.

Mirëpo, atmosfera në koncerte, ndonëse në ambiente të hapura, duket larg asaj që parashikohej kur u mor vendimi për hapjen e bareve.

Në një kohë kur numri i të infektuarve po rritet me shpejtësi është shumë e rëndësishme që të rritet.
Shtuar më 12/07/2020, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori