Të lodhur e me pjata bosh, çfarë nuk u pa në Samitin 670 milionësh të Diasporës

Samiti i Dytë i Diasporës i drejturar nga minsitri Pandeli Majko beri bujë të madhe në vend.

Ky samit u komentua gjatë për shkak të shifrarve që u shpenzuan në realizimin e eventit, plotë 670 milion lekë të vjetra.

Por pas disa orësh qëndrimi në sallën e Samitit pjesmarrësit u janë drejtuar menzës së përgatitur.

Nga fotot gjatë këtij momenti duket qartë se "Diaspora" ishte e lodhur dhe e uritur.

Në foto, disa pjesëmarrës pas samitit kanë zgjedhur të hanë me pjatë në dorë ku të munden, ndërsa dikush tjetër duke u ulur në tokë, me pjatën përpara. /albeu.com/.
Shtuar më 06/03/2019, ora 15:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori