Të kuruara në detaj, njihuni me gratë e politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM)

Ajola Xoxa
Politika në Shqipëri është padyshim një nga temat më të nxehta dhe që shkakton debat kurdoherë.

Por edhe pse natyra e politikës mbetet serioze, ka një anë rozë të saj dhe janë historitë e dashurisë që janë bërë publike për publikun.

Prandaj Albeu.com po ju sjell në galeri partneret e politikanëveShqipëri.

Se kush është më e mira e dini ju. /albeu.com/


Shtuar më 21/07/2020, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori