Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Të katërt të infektuar, detaje nga pjestarët e familjes në Vlorë e prekur nga COVID 19
Dalin detaje të reja për familjen me katër pjesëtarë në qytetin e Vlorës e cila dyshohet se është e prekur me koronavirus.

Mësohet se babai i familjes punonte si shitës ambulant në qendër të qytetit pranë Postës. Ata janë nisur drejt Tiranës.

Gjatë mëngjesit të sotëm është kryer dezinfektimi përreth banesës së tyre.

Dyshimet janë për gjyshen 77-vjeçare, çiftin 69 dhe 50 vjeç, si dhe djalin e familjes 24-vjeç.

Mësohet se në datën 8 mars familjes nga Vlora i kishte ardhur një i afërm nga Bergamo, i cili më pas është larguar drejt Gjermanisë në datën 20 mars.
Shtuar më 23/03/2020, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori