Ne Dubai me sheikun? Kejvina e tregon publikisht (FOTO LAJM)

Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nxehta dhe provokuese nuk kanë munguar.

Përveç diellit dhe temperaturave të larta atje, Kejvina po shijon dhe jetën luksoze në restorantet e Dubait.

E kush nuk u bë kurioz se me kë po kalonte këto pushime luksoze modelja.

Ndërsa së fundi duket se ka shkuar në Turqi.

Atje, biondja u bashkua me reperen Tayna, e cila ditët e fundit është relaksuar në maksimum bashkë me shoqërinë.

Kejvina publikoi një video të Taynës, teksa po shijonin një mbrëmje jashtë, ku shkruante: “Sheikuuuu”.

Kejvina Kthella është goxha e angazhuar edhe me sete fotografike për biznese të ndryshme.

Shtuar më 23/01/2021, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori