Të dridhet mishi, njihni rrugët më të frikshme në botë (FOTO LAJM)

Zoji La, India
Nuk ka asgjë më të relaksuar se sa një udhëtim i ngadalshëm nëpër fshat.

Këto rrugë janë të këndshme për shkak të mungesës së makinave të shpejta.

Por përveç të qeta, ato janë edhe rrugë të rrezikshme.

Lidhni rripat e sigurimit, dhe shikoni një përmbledhje të 15 rrugëve më të çmendura që ja vlen për tu eksploruar.
Shtuar më 17/08/2018, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori