Të armatosur si në filma, dalin pamjet e grabitjes në Rinas (FOTO LAJM)

Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot

Një super-grabitje ka ndodhur rreth orës 15:00 brenda në pistën e aeroportit të Rinasit, ku dyshohet të jenë marrë rreth 10 milionë euro, edhe pse shuma mund të jetë më e madhe. Policia e vënë në ndjekje të autorëve, ka mundur të vrasë një nga grabitësit, rreth 2 kilometra larg aeroportit, në rrugën e Hurmave, pasi ata kishin marrë paratë nga 4 makina blind të transportit të parave të 4 kompanisë të ndryshme private prej të cilave, "Nazeri 2000", "Octapus", " dhe Anakonda".
Shtuar më 09/04/2019, ora 21:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori