Tayna ka gati klipin me Flori Mumajesin (FOTO LAJM)

Tayna së shpejti lanson projektin e ri muzikor.

Me anë të disa postimeve në Instagram, artistja ka bërë të ditur se po finalizon duetin e shumëpritur me Flori Mumajesin.

Por, derisa po punon për këtë projekt, ajo tha se nesër (e premte) do të xhirojë klipin e këngës së re dhe se është shumë e motivuar.

"Duke edituar një video, një tjetër xhirohet nesër. Nuk ndalem, nuk do të ndalem. Këtë vit ndjehem më e motivuar se kurrë", ka shkruar Tayna.
Shtuar më 11/02/2021, ora 23:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori