Tayna guxon si asnjëherë, pozon "topless" (VIDEO)
View this post on Instagram

@dualipa made me do it🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

Tayna ka pozuar ‘topless’ diten e sotme duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa.

Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi për të promovuar një brand xhinsesh dhe në një prej imazheve u shfaq lakuriq në pjesën e sipërme, por sigurisht duke mbuluar pjesët intime.

Po sot Tayna u shfaq në imazhe të ngjashme bardh e zi, e zhveshur nga mezi e sipër dhe duke mbuluar pjesët intime me trup ose flokë.


Duket se këngëtaret brenda Kosovës po marrin shembull nga Dua Lipa e cila konsiderohet si këngëtarja më e famshme botërore me origjinë shqiptare dhe më me influencë, duke ditur se është vetëm 25 vjeç.

Shtuar më 18/10/2020, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori