Takimi me Agron Xhafajn, gazetari tregon çfarë ndodhi
Pëlqej
Pak pasi pranoi autorësinë e përgjimit ku përfshihej edhe Agron Xhafaj, gazetari Jetmir Olldashi ka folur në Opinion ku ka treguar edhe castin e takimit me Agron Xhafajn.

Ai është shprehur ndër të tjera, se nuk ka qenë prezent kur “babalja”, dëshmitari Albert Veliu, ka takuar Agron Xhafajn.

“Unë nuk e pashë kur Babalja e takoi Agron Xhafajn sepse edhe pozicioni i lokalit është i tillë që nuk e sheh dot. Aty Babalja qëndroi pesë minuta. Unë i kisha dhënë stilolapsin përgjues dhe kur u kthye te unë ma dha”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori