Tahiri u largua nga Shqipëria, reagon ish-kryeministri
Pëlqej
Pak pasi në media qarkulloi lajmi se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është larguar drejt Gjemrnaisë, ka ardhur menjëherë reagimi nga ish-kryeministri Berisha.

Në një postim në ‘facebook’ Berisha shkuran se Edi Rama ka nisur në arrati Tahirin për të shpëtuar lëkurën e tij dhe të vëllait të tij.

Postimi i plotë:

Noriega arratis Saimir Trafikun!

Pasi e kercenoi Tahirin me koken e tij dhe te djalit 5 vjeç per ti mbyllur gojen, Edi Rama, per te shpetuar lekuren e tij dhe te vella Osit, e nisi Saimir Trafikun ne arrati. Te gjithe ne kembe per te rrezuar sa me pare regjimin e Norieges!! sb
Shtuar më 17/11/2017, ora 20:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori