"Tahiri po blen shtëpi me tokë në periferi të Tiranës”
Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani ishte i pari që akuzoi Tahirin për lidhje me trafikun e drogës dhe tani ka pëefituar azil në Zvicër.

Aama Zagani tashmë ka hedhur akuzën se ish-ministri i Brendshëm do të blejë prona të paluajtshme në fshatin Shëngjergj të Tiranës. Zagani thekson se informacioni i tij është dhënë nga një person i besueshëm, i cili i njeh mirë këto afera.

“Nje miku im i besuar nga Tirana, po me thoshte se Saja ka kerkuar te bleje nje shtepi me toke ne fshatin Shengjergj te Tiranes…! Di njeri te me thote mua…! Ky njeri nga i merr te ardhurat per nje jete kaq ekstravagante qe ben tani ne “lirine” e tije, sa vec pronave qe ka kerkon edhe prona ne malet e Tiranes…! P.s.. ju siguroj se miku im e ka informacionin aq te sakte sa eshte njeri i mbrendshem qe njef mire kete afere …!”, ka shkruan Zagani. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori