Surprizat e motit, si do të jetë fillimi i javës
Ky dimër duket se do të jetë i nxehtë për Shqipërinë pasi edhe kjo javë nuk do të nisë me reshje shiu.

Meteoalb njofton temperaturat maksimale në vendet e ulëta do të jenë në 22 gradë, rreth dy gradë më të ulëta se javën e kaluar.

Në bregdet dhe vendet malore, temperatura maksimale do të jetë 20-21 gradë. Ndërsa minimalet do të jenë 7 gradë në vendet malore, 11 gradë në vendet e ulëta dhe 12 gradë në bregdet.

Mbetet për tu parë nëse moti do na surprizojë gjatë javës duke sjellë reshje shiu.

Shtuar më 28/10/2019, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori