Stërmbesa e Gjergj Kastriotit çmend rrjetin, si ka ndryshuar Sophia (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sophie Castriota u bë lajm në mediet rozë, kur u tha se ajo është stërmbesa e heroit Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Që atëherë ajo nuk mungon në media dhe është bërë edhe një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociae.

Vetëm 21 vjec, Sophia ka padyshim linja që shumë vajza i ëndërrojnë dhe duke qenë se është shumë aktive në rrjete sociale, pozon tërë kohë për fansat.

Stërmbesa e Skëndërbeut është gjithnjë shumë e kuruar dhe shquhet për stilin e vecantë.

Për më tepër Aalbeu.com sjell disa fotografi në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 23:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori