Super aksioni i së dielës, kush janë dy punonjësit e policisë që ranë në pranga
Gjatë operacioneve të djeshme të policisë janë prangosur edhe dy punonjës policie.

Kjo mësohet nga burime policore. Gjatë operacionet mbrëmjen e djehsme në disa qytete të vendit janë arrestuar edhe dy efektivë policie.

Ende nuk ka shumë detaje për efektivët që janë prangosur, ndërsa operacionet nga RENEA dhe FNSH janë zhvilluar në Tiranë, Elbasan, Durrës, Sarandë, Lezhë dhe qytete të tjera shkruan Syri.net

Mbrëmjen e sës dielës janë arrestuar në disa operacione; ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Arben Çuko, të fortët e Shijakut, vëllezërit Avdyli, ndërsa për këtë dosje janë mbi 20 të shoqëruar të tjerë dhe disa në kërkim mes tyre Lul Berisha.

Ndërkohë që në Sarandë dhe Delvinë ka deshtura një operacion për arrestimin e Kelmend Balilit.
Shtuar më 22/10/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori