Sulmohet gazetari i njohur në Kosovë
Pëlqej
Gazetari dhe kryeredaktori i 'Insajderit' Vehbi Kajtazi është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në një nga lokalet në Prishtinë ku po qëndronte gazetari Kajtazi, raporton Gazeta Express.

Sipas dëshmitarëve, atij i është afruar një person i cili e ka goditur në fytyrë gazetarin, duke e përgjakur.


Shtuar më 13/10/2017, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori