Sulm në Norvegji, shumë të plagosur
Një person ka plagosur një mësues dhe tre anëtarë të stafit në një shkollë në kryeqytetin norvegjez Oslo të martën, janë deklaruar policia, shkruan Independent.

Sulmuesi është kapur ndërkaq motivi pse ka ndodhur rasti ende nuk dihet, janë deklaruar organet e sigurisë.
Shtuar më 19/03/2019, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori