Studentët nuk tërhiqen, çfarë do të ndodhë nesër

Protesta e studentëve do të vazhdojë edhe nesër.

Me thirrjen “mos u dorëzo sot sepse do pendohesh nesër” është bërë publike edhe axhenda e ditës së nesërme.

Studentët do të mblidhen në orën 08:30-09">30-09:30 në fakultetet e Tiranës dhe më pas do të nisen drejt Kryeministrisë, për t’u mbledhur aty në orën 10:00.

Nesër është dita e 11-të e protestës. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2018, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori