Studentët i vënë kryqin në ballë pedagogëve të korruptuar
Ka marrë masa kombëtare tashmë protesta e studentëve dhe mesa duket sot studentët dhe gjimanzistët do të zbarkojnë të gjithë në Tiranë.

Ndërkohë tudentët e Politeknikut kanë publikuar listën me emrat e pedagogëve që duhet të kalojnë në Vetting, pasi sipas tyre ata marrin lekë apo janë të korruptuar.

Ata i kanë vënë një kryq në ballë. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori