Spoti që promovon turizmin në Shqipëri (VIDEO)
Ashtu sikurse bën çdo vit edhe këtë verë Ministria e Turizmit Kulturës Rinisë dhe Sporteve ka publikuar videon e cila promovon turizmin në vendin tonë.

Në tre minuta aty përfshihen pamjet më të bukura të marra nga e gjithë Shqipëria duke promovuar jo vetëm turizmin detar por edhe atë malor. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2012, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori