Spiropali zhvishet nga petku i politikanes, "dredh belin" për PS-në (VIDEO)
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku ka zbuluar një talent “të fshehur” të sajin.

Ajo ka treguar në këtë prag fushate si rrallëherë se di edhe të kërcejë.

Ministrja shfaqet krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, ku ka hequr kostumin politik dhe po kërcen mes disa të rinjve.

Për më tepër mund të ndiqni videon që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/Shtuar më 23/02/2021, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori