Spiropali: Më mirë engledisje sesa bojatisje
Elisa Spiropali, ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentit, deklaroi në emisionin Open të gazetares Eni Vasili se debati me “opozitën e re” në Parlament është më i mirë se ai me opozitën e Bashës.

Duke replikuar me Henri Çilin, Spiropali tha se “më mirë engledisje me Murrizin dhe Rudina Hajdarin sesa me bojatisjen e Bashës.
Shtuar më 05/04/2019, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori