Snajpera, helikopterë dhe kudo tym, Forcat Speciale "pushtojnë" Tiranën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Qytetarët e Tiranë kanë qenë dëshmitarë të një parade ushtarake të Forcave Speciale nga disa vende, përfshirë edhe Shqipërinë.

Parada u organizua me pjesëmarrjen e forcave të ushtrisë nga Shqipëria, Kosova, Kroacia dhe Britania e Madhe, të cilët treguan forcën në sheshin Nënë Tereza në Tiranë.

Na galerinë e mësipërme do të mund të njiheni me disa prej momenteve spektakolare të paradës. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2018, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori