Skanë fund çudirat pas zgjedhjeve, mesazh dashurie në fletën e votimit (FOTO LAJM)

"Për ty Redona, t’kam Dashuri", ka shkruar një qytetar shkodran në fletën e votimit ditën e djeshme.

Me sa duket personi në fjalë ka dashur t’i japë një vlerë votës së pavlefshme duke gëzuar personin e tij të zemrës.

Ndërkohë para pak minutash ka dalë edhe rezultati final nga numërimi i fletëvevotimit në gjithë Rrethin e Shkodrës ku kandidati i Partisë Socialiste, Valdrin Pjetri 13 141 vota dhe që kandidonte I vetëm në zgjedhjet e 30 Qershorit në garën për kreun e bashkisë.
Shtuar më 01/07/2019, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori