SKANDALOZE/ Manjaku u fut duart vajzës në mes të Tiranës
Mëngjesin e sotëm në urbanin e linjës së Kamzës një burrë nuk ka përmbajtur epshet e tij dhe me stil ul dorën sipër fustanit të një vajze të re.

Gruaja e cila ka parë skenën e shëmtuar rrëfen:

Kur sta le gruja ne dark. Sapo ndodhi ne autobuzin e Kamzes turp i zotit. Goca ishte 25-27">25-27 burri tek 45 vjec. Me qar kptova i vinte zor me i fol se e shikoi 2 her me inat po nuk kishte ku te shkonte se autobuzi plot ai u ngjiste nga mrapa, kjo u largonte ai prap mrapa saj, skene skandaloze! Te mendosh qe shume te reja bien pre e manjakeve te tille ne urbane!”/joq

Shtuar më 02/08/2018, ora 10:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori