Skandaloze, Çani i zbërthen LIVE fundin këngëtares shqiptare (VIDEO)
Pëlqej
Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në showbiz-in shqiptar.

Ajo ishte sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, nga ku foli për jetën private dhe operacionin në stomak.

“Unë kam ardhur e veshur me golf, sepse kam humbur peshë dhe nuk i kam në gjendje të mirë për t’i ekspozuar. Pasi t’i bëj edhe unë ndërhyrjet dhe t’i zmadhoj do t’i ekspozoj. Po edhe pse janë varur pak, prap të mira i kam”, tha Big Mama.

Por edhe pse e mbuluar me golf Cani nuk e ka lënë të qetë Big Mamën, ai i ka zbërthyer fundin, nga ku edhe janë dukur getat që në rrjetë që Big Mama kishte veshur.
Shtuar më 15/12/2017, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori