SKANDAL/ Komisioneri në Tropojë kapet "mat" duke nxjerrë fletët e votimit e nga kutia (VIDEO)
Një rast i pa precedentë është regjistruar në Tropojë, teksa në Qendren e Votimit, 440, 5 komisionerë janë kapur mat teksa nxjerrin fletën e votimit nga kutia.

Ata kanë lëvizur kutinë e votimit, duke bërë të dalin fletët e votimit nga kutia e sigurisë.

pamjet e siguruara nga RTV ora informon se duket qartë që një prej komisionerëve merr fletën me ngjyrë të verdhë dhe e rifut ne kuti.
Shtuar më 30/06/2019, ora 18:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori