Franca mbyll kufijtë, shpallet gjendje e jashtëzakonshme
Ja pamjet e orës së fundit nga tmerri në Paris. Shikoni videon...

Ja pamjet e orës së fundit nga tmerri në Paris. Shikoni videon dhe ndiqni zhvillimet e fundit nga Franca: http://www.albeu.com/bota/

Posted by Albeu.com on Friday, November 13, 2015
Presidenti francez Fransua Hollande ka shpallur gjendje të jashtëzakonshme në vend.

Mediat franceze raportojnë se të paktën 15 persona u vranë afër qendrës Bataclan ku po mbahen mbi 60 pengje.

Kjo situatë ka detyruar autoritete ta shpallin gjendjen e jashtëzakonshme. /Albeu.com/
Shtuar më 14/11/2015, ora 00:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori