Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni...
Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një llogari të rreme në emër të tij dhe kërkon para për bamirësi.

Këngtari ka shkruajtur në rrjetet sociale si më poshtë:

‘URGJENTE! Përshëndetje të dashur miq!Jam sinjalizuar mbrëmë që prej disa ditësh një adresë facebooku me emrin tim po kërkon shuma të konsiderueshme për “bamirësi”.Nuk është adresa ime, sepse unë kam vetëm këtë adresë ku po ju shkruaj! Fondacioni “FIRDEUS” dhe “Shqiptarët për shqiptarët” i kanë numrat e llogarive ku mund të derdhni dhurimet tuaja, të deklaruara dhe gjithashtu nuk kanë përfaqësues ne terren. Ju lutem edhe një herë, mos bini prè e mashtruesve të tillë!Zoti i shpërbleftë bamirësit!
Shtuar më 04/03/2019, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori