Si u prit ndërrimi i viteve anembanë botës (FOTO LAJM)

Shpërthimi i fishekzjarreve në Sydney Opera House, Australi.

Spektaklet e fishekzjarreve nuk munguan as këtë vit, po sigurisht që në pjesën më të madhe, sheshet ishin bosh. Koronavirusi dhe kufizimet e lëvizjeve bënë që njerëzit të festonin në shtëpi ose në grupe të vogla miqsh. Megjithatë, duket se pandemia nuk i ndaloi disa shtete që të organizonin grumbullime masive.

Ndiqni në fotogalerine e mesiperme disa nga fotot që përmbledhin momentet e ndërrimit të viteve.

Shtuar më 01/01/2021, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori