Si nëpër filma, policia italiane në ndjekje të hajdutit shqiptar (VIDEO)
Një ndjekje si nëpër filma. Një 28-vjeçar u arrestua nga policia italiane pasi tentoi të grabisë një makinë në një nga rrugët e Romës. Grabitësi i cili sipas mediave italiane ishte shqiptar ka mundur të hapë derën e një Smarti me anë të një pajisje e cila bën neutralizimin e sistemit të alarmit.

Por një patrullë policia e ka pikasur atë dhe e ka ndjekur për disa minuta. Pasi kuptoi se nuk kishte rrugë tjetër, grabitësi braktisi makinën duke u larguar në këmbë por shumë shpejt ra në duart e policisë. /albeu.com/


Shtuar më 24/09/2014, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori