Si ishte dhe si është, pamjet e frikshme si janë kthyer në gërmadhë ndërtesat

Tërmeti i fuqishëm ka shkaktuar shumë dëme dhe viktima në Shqipëri.

Më të prekurat janë Durrësi, Lezha,Thumanë, Tiranë, Krujë etj...

Në foton më lart shihet sesi është kthyer në gërmadhë një lokal luksoz.

Deri tani bilanci i viktimave është 5, ndërsa 115 janë lënduar.

Shtuar më 26/11/2019, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori