Si do të ndryshojnë temperaturat, si do të mbajë moti
Vendi ditën e sotme pritet të karakterizohet me nga kthjellime të herëpashershme. Por, sipas MeteoAlb, pritet që në orët e pasdites të këtë vranësira të lehta, ku në zonat malore do të jenë më të fokusuara.

Në vendet e ulëta dhe bregdet do të shënohet temperatura maksimale 19 °C, ndërsa ajo minimale do të shënohet në vendet malore 2°C.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

bregdet: 9/ 19 °C

në vendet e ulëta: 7 / 19 °C

në vendet malore: 2 / 13 °C
Shtuar më 24/04/2020, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori