Si do ta shembë PD Ramën nga pushteti?
Edhe pse u mor vendimi për djegien e mandateve, opozita nuk do ta lërë të qetë Kryeministrin Rama.

Pas një mbledhje të kryetarëve të PD-së në rrethe , është marrë vendimi për protestë cdo të enjte në Parlament.

Protesta e rradhës nga opozita mendohet të bëhet me 28 shkurt.

Ndërkohë pas hapit ektrem të djegies së mandateve, opozita beson se do të detyrojë kryeministrin Rama të tërhiqet nga pushteti i blerë në bashkëpunim me krimin dhe t’i hapë rrugë një qeverie tranzitore, që do të sigurojë zgjedhje të lira e të ndershme. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori