Shtatë vendet më luksoze në botë drejt falimentimit (FOTO-LAJM)

Mosprojektimi i arkitekturës në mënyrën e duhur, kriza ekonomike apo konfliktet e ndryshme ka bërë që në disa vende të rëndësishme në botë, ku ka kazino, hotele, parqe apo ishuj të famshëm, të cilët janë argëtuese për turistët të shkojnë drejtë falimentimit.

Daily Mail ka përzgjedhur 7 vende me tërheqje të madhe turistike dhe me investime maramendëse, por që për investitorët dhe për pushuesit po kthehen në një katastrofë. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2014, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori