Shqiptarja Albjona Muharremaj, më e bukura e Gjermanisë (FOTO)

Shqiptarja Albjona Muharremaj, 20-vjeçare është shpallur vajza më e bukur e Gjermanisë, duke lënë pas të gjithë konkurentet e tjera dhe për të përfaqësuar kështu Gjermaninë në Miss Bota 2015.

Vajza me origjinë nga Kosova jeton prej disa vitesh në Munih.

Albjona Muharremaj ka qenë përzgjedhur si përfaqësuese e Kosovës në Miss Intercontinental 2014.

Ajo flitet se është e dashura e Shpat Kasapit. /Albeu.com/
Shtuar më 04/10/2015, ora 22:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori