Shqiptari tërhiqet zvarrë nga makina në Itali
Një shqiptar ka pasur një vdekje të tmerrshme mëngjesin e
sotëm në Itali.

Vitkima është identifikuar nga mefiat fqinje si Asqeri Bani, 56 vjec. Nga hetimet e para ai eshte perplasuar nga nje makine qe levizte me shpejtesi dhe ne pamundesi per te frenuar e ka terhqeur ate zvarre per disa metra ne asfalt, duke e lene te vdekur.

Deshmitare te aksidentit kane therritur policine dhe ndihmen e pare, por per te nuk mund te behej asgje.

Plaget e marra ishin te renda dhe ai kshte nderruar jete menjehere. Bani është i njëjti person, qe sipas hetimeve, ishte vene re edhe me pare te endej ne kete zone. Policia ka nisiur hetimet per zbardhjen e plote te ngjarjes.
Shtuar më 17/10/2019, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori