Shqiptarët më të interesuarit për skandalin e Panamasë
Shqiptarët rezultojnë më të interesuarit rreth skandalit më të fundit botëror "Panama Paper" duke klikuar më së shumti mbi këtë çështje në 48 orët e fundit.

Kjo më lart është harta që tregon interesimin nga kërkimi në internet për çështjen në fjalë.

Sipas hartës, në rang botëror Shqipëria renditet në vendin e 48-të si shtet i interesuar për "Panama Papers".

Ka ndër shqiptarë interesim shumë të madh edhe pse deri më tani veç një emër ka dalë i përfshirë dhe ai është Ismail Mulleti, i lidhur me kompani koncensionare të ngjyrosjes së karburanteve. /Albeu.com/
Shtuar më 05/04/2016, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori