Shqipet pushtojnë skenën e MTV Awards, Dua dhe Rita ndezin atmosferën
Duket se shqiptaret nuk kanë ndërmend ta lënë pa i vënë zjarrin skenës sot në MTV Awards.

Rita Ora, ndodhet sonte në mesin e emrave më të mëdhenj të muzikës botërore që janë mbledhur në natën e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards.

Rita ka performuar hitin e saj të sapo lancuar “Anywhere” dhe si gjithnjë e ka shkundur skenën.

Ama jo vetëm ajo, pasi edhe Dua Lipa ka bëtë të njëjtën gjë.

Dua ka marrë çmimin “Këngëtarja më e mirë e re” edhe nuk ishte pjesëmarrëse në ceremoninë që po udhëhiqet nga Rita Ora për shkak të koncerteve në Amerikë.

“Artistja më e mirë e re në EMA!!! Ju dua shumë njerëz. Shumë faleminderit që keni votuar për mua! Çfarë familje!!! Faleminderit shumë”, ka shkruar ajo në Tëitter pasi mori çmimin.
Shtuar më 12/11/2017, ora 23:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori