Shqipëria dhe Kosova pjesë e konkursit të fotografive për monumentet kulturore
Në Shqipëri dhe Kosovë do të zhvillohet këtë vit konkursi ndërkombëtar i garës së fotografive për monumentet kulturore ku pjesëmarrës nga këto dy vende kanë kohë deri më 15 tetor të këtij viti që të dërgojnë fotografitë e tyre.

Nga Shqipëria dhe Kosova do të përzgjidhen 20 fotografi të cilat do t’i dërgohen jurisë ndërkombëtare për vlerësim. Këtë vit në këtë garë marrin pjesë 40 shtete nga e mbarë bota. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2014, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori