Shpërthim i fuqishëm pranë një lokali në Tiranë
Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shyqyri Brari”, në afërsi të lokalit me pronësishtetasit M. H.

Nga shpërthimi raportohet vëtëm për dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.12.2019, rreth orës 23:55 në rrugën “Shyqyri Brari”, në afërsi të lokalit me pronësishtetasit M. H ka shpërthyer një sasi e vogël lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./albeu.com/
Shtuar më 07/12/2019, ora 08:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori