Shpërndanin "të bardhë" në ambjentet e shkollës, kapen 2 të rinj në Tiranë
Policia e Tiranës ka kapur 2 të rinj të cilët shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të një shkolle.

Shtetasve D. A., 27 vjeç dhe M. K., 22 vjeç (të dy banues në Tiranë) u është sekuestruar dhe 23.6 gram.

Materialet procedurale iu referuan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike, e kryer në bashkëpunim”.

Shtuar më 15/10/2019, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori