Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM)

Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij.

Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kryetari i Partisë Konservatore mbante në dorë.

Një orë floriri e stolisur me gurë të çmuar.

Ai shpesh herë është përfolur në media për vëshjet e tij të çuditshme, për makinat luksoze si dhe telefonat që përdor.Shtuar më 11/11/2019, ora 16:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori