Shpërthen Eni Vasili, Xhisiela e pranon: Më kanë urdhëruar që...
Eni Vasili ka lëshuar një bombë të vërtetë në rastin e Xhisielës, ajo është shprehur se Xhisiela i ka thënë që nuk mund të shkonte live tek emisioni i ‘Open’ në Top Channel pasi ishte urdhëruar për të shkuar tek një studio tjetër.

Xhisiela është shfaqur tek emisioni opinion i Blendi Fevziut, por edhe nga aty u largua vetëm 30 minuta pasi kishte nisur emisioni dhe u shpreh se kjo do ishte dalja e saj e fundit publike.

Shtuar më 01/10/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori