Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një makinë e tipit ‘Range Rover’ me targa të policisë dhe ku dikush, që i bie të jetë oficer policie, ka nxjerrë këmbën jashtë dritares teksa i jep makinës.

Postimi i plotë i Berishës

Nje pamje qe kurre nuk e keni pare!

Narkopolici i kreut te meduzes dhe Vasal Kimikut nxjerr nga dritarja dhe pershendet udhetaret me kembe!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Doktor pershendetje narkopolicia sot ne lukov ka nxjer kemben nga xhami ky kriminel kjo esht fytyra e ketyre narkopolicve te Edvin Hajdutit
Shtuar më 23/07/2019, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori